ترکیب استقلال برابر تراکتورسازی اعلام شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ترکیب استقلال برای بازی با تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اعلام شد و در آن سرمربی آبی ها ترجیح داد با یک تغییر نسبت به بازی با صبا تیمش را به زمین بفرستد.

در ترکیب امروز منصوریان ترجیح داد مگویان را نیمکت نشین کند و در تنها تغییر ترکیب امروز میلاد زکی پور به جای او در ترکیب اصلی به میدان می رود و سایر بازیکنان نسبت به بازی با صبا تغییری نکرده اند.


اما منصوریان در بازی امروز تصمیم گرفت از مهدی رحمتی در درون دروازه تیم خود استفاده کند، بازیکنی که خیلی ها اعتقاد داشتند به دلیل مشکلاتی که در تبریز دارد در بازی با تراکتورسازی حضور نخواهد داشت.


با تصمیم منصوریان خسرو حیدری به جای وریا غفوری که با تنبیه انضباطی مواجه شده در پست دفاع راست بازی می کند و رابسون و پادوانی هم زوج دفاع وسط استقلال را تشکیل می دهند.


در این بازی امید ابراهیمی و امید نورافکن زوج هافبک دفاعی استقلال را تشکیل می دهند و جابر انصاری، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای هافبک های هجومی آبی خواهند بود و تلاش می کنند برای کاوه رضایی در راس خط حمله موقعیت سازی کنند.

ترکیب استقلال به شرح زیر است:


مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، بهنام برزای و کاوه رضایی.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 22:17