برهانی به پیکان پیوست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

آرش برهانی بعد از اینکه در لیست خروجی استقلال قرار گرفت مذاکرات مداومی با مسئولان باشگاه پیکان داشت و برای عقد قرارداد یکساله با این باشگاه به توافق رسید.


برهانی فصل گذشته در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود و در هفته های پایانی هم شایعاتی در مورد جدایی اش از استقلال در پایان فصل به گوش می رسید و در نهایت بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال بعد از 9 فصل حضور در این تیم مجبور به ترک این تیم شد.


برهانی پیش از این هم سابقه شاگردی کار با مجید جلالی در پاس را داشت و با این قرارداد امیدوار است دوباره به روزهای خوبش برگردد.


برهانی فوتبال حرفه ای را در پاس و زیرنظر مجید جلالی آغاز کرد و در تعطیلات نیم فصل فصل گذشته هم صحبت هایی در مورد پیوستن این بازیکن به سایپای مجید جلالی در رسانه ها منتشر شد. اما این بار سرمربی جدید پیکان موفق شد این بازیکن را به تیمش بیاورد. برهانی دومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتر است و می تواند زیرنظر مربی سابقش آمار گلزنی خود را همچنان بهبود ببخشد.

نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 16 دی 1395 ساعت: 18:55
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها