برهانی به پیکان پیوست

ساخت وبلاگ
چکیده : آرش برهانی بعد از اینکه در لیست خروجی استقلال قرار گرفت مذاکرات مداومی با مسئولان باشگاه پیکان داشت... با عنوان : برهانی به پیکان پیوست بخوانید :

آرش برهانی بعد از اینکه در لیست خروجی استقلال قرار گرفت مذاکرات مداومی با مسئولان باشگاه پیکان داشت و برای عقد قرارداد یکساله با این باشگاه به توافق رسید.


برهانی فصل گذشته در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود و در هفته های پایانی هم شایعاتی در مورد جدایی اش از استقلال در پایان فصل به گوش می رسید و در نهایت بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال بعد از 9 فصل حضور در این تیم مجبور به ترک این تیم شد.


برهانی پیش از این هم سابقه شاگردی کار با مجید جلالی در پاس را داشت و با این قرارداد امیدوار است دوباره به روزهای خوبش برگردد.


برهانی فوتبال حرفه ای را در پاس و زیرنظر مجید جلالی آغاز کرد و در تعطیلات نیم فصل فصل گذشته هم صحبت هایی در مورد پیوستن این بازیکن به سایپای مجید جلالی در رسانه ها منتشر شد. اما این بار سرمربی جدید پیکان موفق شد این بازیکن را به تیمش بیاورد. برهانی دومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتر است و می تواند زیرنظر مربی سابقش آمار گلزنی خود را همچنان بهبود ببخشد.

بست گروپدانلود گل برهانی به پیکان,دانلود گل برگردون برهانی به پیکان,دانلود گل قیچی برهانی به پیکان,...
ما را در سایت بست گروپ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 16 دی 1395 ساعت: 18:55