ترکیب احتمالی تیم ایران مقابل ازبکستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کارلوس کی روش احتمالا با دو یا سه تغییر نسبت به بازی دور رفت، ترکیب ایران را مقابل ازبکستان مشخص می کند.

تیم ملی ایران در هشتمین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی از ساعت 21:15 امشب در ورزشگاه آزادی مقابل ازبکستان قرار می گیرد که امیدوار است با حفظ روند بازی های اخیر همانند دور رفت بتواند برابر این تیم به پیروزی برسد و به عنوان نخستین تیم آسیایی جواز صعود را کسب کند.

تیم ملی ایران در هشتمین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی از ساعت 21:15 امشب در ورزشگاه آزادی مقابل ازبکستان قرار می گیرد که امیدوار است با حفظ روند بازی های اخیر همانند دور رفت بتواند برابر این تیم به پیروزی برسد و به عنوان نخستین تیم آسیایی جواز صعود را کسب کند.


کارلوس کی روش که بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، زمان مناسبی برای آماده سازی بازیکنان تیم ملی در اردوی اتریش، مونته نگرو و روزهای گذشته در تهران داشته، به نظر می رسد توانسته در تمرینات ملی پوشان را به شرایط مطلوبی برساند و آماده دیدار حساس امشب مقابل ازبکستان کند.


در ترکیب ایران به احتمال فراوان علیرضا بیرانوند همانند تمام مسابقات گذشته تیم ملی وظیفه بسته نگهداشتن دروازه ایران را دارد؛ پژمان منتظری برخلاف مسابقه دور رفت که مصدوم بود این بار در کنار مرتضی پورعلی گنجی زوج خط دفاعی را تشکیل می دهد که ترکیب این دو مدافع برای چهارمین بار در مقدماتی جام جهانی دیده می شود.


رامین رضاییان که در مسابقه دوستانه برابر مونته نگرو یک پاس گل داده بود، برخلاف بازی برابر چین و قطر به جمع 11 مرد ابتدایی کارلوس کی روش برگشته و میلاد محمدی نیز مثل همیشه مدافع چپ ایران در دیدار امشب است.


دو هافبک دفاعی ایران برابر ازبکستان را سعید عزت اللهی و احسان حاج صفی تشکیل می دهند و یک خط جلوتر از آنها علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی به ترتیب به عنوان وینگرهای راست و چپ به کار گرفته شدند.


مسعود شجاعی، کاپیتان ایران نیز که در بازی رفت مقابل ازبکستان از روی ضربه ایستگاهی پاس گل داده بود امشب نیز احتمالا در پست هافبک هجومی بازی می کند و سردار آزمون تک مهاجم ایران برابر ازبک ها است.


ترکیب احتمالی ایران برابر ازبکستان به شرح زیر است:


علیرضا بیرانوند، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مسعود شجاعی و سردار آزمون.


در صورتی که کی روش این 11 بازیکن را برای شروع دیدار با ازبکستان انتخاب کند ایران سه تغییر نسبت به بازی دور رفت داشته و سید جلال حسینی، وحید امیری و رضا قوچان نژاد جای خود را به منتظری، جهانبخش و آزمون داده اند.


* البته این احتمال وجود دارد که ترکیب 1-3-2-4 ایران مقابل ازبکستان به سیستم 1-4-1-4 تبدیل شود و با نیمکت نشینی حاج صفی که یک هافبک دفاعی در تیم ملی است، وحید امیری در سمت چپ خط میانی به کار گرفته شود که در این صورت 11 مرد ابتدایی ایران به صورت زیر خواهند بود:


علیرضا بیرانوند، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، مهدی طارمی، مسعود شجاعی و سردار آزمون.

ترکیب,احتمالی,ایران,مقابل,ازبکستان,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 18:14