دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare برای PC

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

Call of Duty 4 Modern Warfare PC game MP+SP ^^nosTEAM^^

Call of Duty 4 Modern Warfare v1.7 PC-CorePack

سال ۲۰۰۷ بود که Activision و Infinity Ward خبر از ساخت شوتری دادند که میخواهد کمی از جنگ جهانی دور شود!درواقع اینفینیتی بعد از COD 2 تصمیم گرفت تا بسراغ دوران تازه تری برود و جنگ جهانی را کنار بگزارد.این سری همانطور که همه میدانید تا دو نسخه ی دیگر هم پیش رفت اما سرانجام متوقف شد. Modern Warfareدرسال ۲۰۰۷ توانست به عنوان پرفروش ترین بازی سال نام خود را ثبت کند.این در حالی است که بازی در آمریکای شمالی بیش از ۷ میلیون نسخه ی کپی فروخت ! Call of Duty 4: Modern Warfare آغازگر سری بود که توانست به عنوان یکی از بهترین شوتر های ساخته شده در یادها بماند . در سال ۲۰۱۱ در روسیه جنگی داخلی صورت میگیرد.جنگی که بین دولت و ملی گرایان رخ میدهد ، برسر بازگرداندن روسیه به دوران شوروی سابق است.در همین حال در خاورمیانه فردی بنام خالد ال اسد گروهی جدایی طلب را در یک کشور کوچک اما غنی از نفت ایجاد میکند.آنها کودتایی ایجاد میکنند.ال اسد فردی است که دارای دیدگاه های بشدت افراطی و ضد غربی است.او با همین کارش باعث میشود که ایالات متحده تصمیم بگیرد تا برای نجات کشور دست به یک حمله ی بزرگ بزند.در بعد از ظهر روز دوم تهاجم آمریکایی ها،یک جوخه ی نظامی بنام USMC 1st Force برای دستگیری ال اسد فرستاده میشود.

این تیم سعی کرد با حمله به ایستگاه رادیویی آن کشور ال اسد را دستگیر کند.ال اسد از این ایستگاه ها برای سخنرانی هایش استفاده میکند.آنها برای همین امر در جنوب پایتخت همان کشور نام نبرده شده درگیری شدیدی را آغاز میکنند.در همین حال ،نیروی ویژه ی هوایی بریتانیا (SAS) درپی انجام دو عملیات مهم است.یکی از این عملیات ها در یک کشتی واقع در تنگه ی برینگ و عملیات دیگر هم در خود روسیه اتفاق می افتد.اطلاعاتی که پس از این عملیات ها بدست آمد نشان میداد که ال اسد دارای یک سلاح هسته ای مخرب است.

در شب روز سوم،ارتش ایالات متحده به رغم هشدار های مکرر SAS مبنی براستفاده ی ال اسد از سلاح های اتمی یک حمله ی تمام عیار را به محلی ال اسد قراربود در آن مستقر باشد انجام داد.حمله به پایان میرسد اما این پایان کار نیست.درحالی که شما به نجات یک خلبان کمک میکنید و میخواهید با هلکوپتر فرار کنید اتفاقی وحشتناک رخ میدهد.و این اتفاق همان سلاح هسته ای است که ال اسد آن را دراختیار دارد.دریک لحظه با انفجاری مهیب شهر و هرموجودی که در آن قرار دارند نابود میشوند و بیش از ۳۰ هزار سرباز آمریکایی با فشار یک دکمه کشته میشوند ! باتوجه به این اتفاقات دیگر حکم مرگ ال اسد امضا میشود.حملات متعدد SAS در آذربایجان که به کمک نیرو های روسی صورت میگیرد سرانجام به خانه ای در یک روستای کوچک میرسد.این حملات به سرپرستی کاپیتان پرایس صورت میگیرد.پس از اینکه ال اسد دستگیر میشود او مورد بازجویی قرار میگیرد.مدت کوتاهی پس از این بازجویی موبایل ال اسد زنگ میخورد ! پس از شنیدن صدای تماس گیرنده کاپیتان پرایس ال اسد را با یک تیر به سرش، به سزای اعمالش میرساند.پس از این اتفاق مشخص میشود که تماس گیرنده همان ،ملی گرای افراطی یعنی ldquo;Imran Zakhaevrdquo; است!

پس از این اتفاق کاپیتان پرایس برای ما داستان عملیات Pripyat اکراین را میگوید.عملیاتی که در سال ۱۹۹۶ رخ داد.پس از حادثه ی نیروگاه اتمی Chernoby و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی Zakhaev از آشفتگی اوضاع استفاده کرد و به فکر گسترش سلاح های اتمی افتاد.او با استفاده از موقعیتش سربازان شوروی سابق را به گروه ملی گرایانه ی خود جذب کرد.کاپیتان پرایس آن زمان برای ترور Zakhaev به یک عملیات فرستاده شده بود.او به همراه همراهش از بالای ساختمان یک هتل متروکه در پی انجام این عملیات بودند.زمان عملیات فرا میرسد!پرایس شلیک میکند اما تیر اسلحه ی Barrett M82 بازوی Zakhaev را قطع میکند.پرایس پس از این اتفاق به سختی از آن موقعیت فرار میکند و.... برمیگردیم به زمان حاضر ! SAS درتلاش است تا پسر Zakhaev را دستگیر کند تا بوسیله ی او از نقشه ی بعدی پدرش مطلع شوند.ویکتور پسر Zakhaev پس از یک تعقیب و گریز به بالای یک آپارتمان میرسد و درنهایت خودکشی میکند. Zakhaev که حالا بسیار خشمگین است موشک های بالستیک هسته ای را به سوی سواحل شرقی آمریکا پرتاب میکند.اگر این موشک ها به سواحل آمریکا برسند، بیش از ۴۱ میلیون نفر کشته میشوند.حالا همه چیز به SAS بستگی دارد ! SAS و نیروی دریایی پس از یک جنگ تمام عیار در روسیه موفق میشوند کنترل اتاق فرمان موشک ها را بدست بگیرد و آن ها را برفراز اقیانوس اطلس خنثی کنند.

پس از این اتفاق آنها که میدانند حالا Zakhaev درپی کشتنشان است، وارد یکی از ماشین ها میشوند و فرار میکنند.در این بین یکی از هلکوپتر های دشمن با نابودی پل تعادل ماشین نیروهای SAS را به هم میزند .پس از این اتفاق Price و Mactavish به همراه دیگر نیرو ها درحال دفاع هستند که ناگهان با حمله ی شدید هلکوپتر دشمن هرکسی که در صحنه حضور دارد زخمی میشود.حال آن لحظه فرا میرسد ! Zakhaev به همراه دوسرباز دیگر به صحنه میرسند و شروع به کشتن سربازان باقی مانده میکنند که ناگهان هلکوپتر دشمن (Mi-24) توسط نیروهای خودی نابود میشود.در یک لحظه کاپیتان پرایس که بشدت زخمی است اسلحه اش را به سمت ما (soap) میندازد.ماهم در یک لحظه Zakhaev را با تیراندازی به سزای اعمالش میرسانیم ! درهمین حال است که نیروهای روسی میرسند و شروع به رسیدگی به زخمی ها میکنند.Kamarov برسر ما می آید ! کاپیتان پرایس هم هنوز زخمی است و به هوش نیامده ... آیا این پایان ماجرا است ؟

منبع توضیحات: گیم فا

تصاویری از محیط بازی:

Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshotsCall-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshots

Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshotsCall-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshots

Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshotsCall-of-Duty-4-Modern-Warfare-screenshots

The new action-thriller from the award-winning team at Infinity Ward, the creators of the Call of Dutyreg; series, delivers the most intense and cinematic action experience ever. Call of Duty 4: Modern Warfare arms gamers with an arsenal of advanced and powerful modern day firepower and transports them to the most treacherous hotspots around the globe to take on a rogue enemy group threatening the world.

As both a U.S Marine and British S.A.S. soldier fighting through an unfolding story full of twists and turns, players use sophisticated technology, superior firepower and coordinated land and air strikes on a battlefield where speed, accuracy and communication are essential to victory. The epic title also delivers an added depth of multiplayer action providing online fans an all-new community of persistence, addictive and customizable gameplay.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

Supported OS: Microsoftreg; Windowsreg; XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
DirectX Version: Microsoft DirectX 9.0c (included)
Processor: Intelreg; Pentiumreg; 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intelreg; and AMDreg; 1.8 Ghz Dual Core Processor or better supported
Memory: 512MB RAM (Windowsreg; XP), 768MB RAM (Vistareg;)
Graphics: NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeonreg; 9800Pro or better
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Hard Drive: 8GB of free hard drive space
Internet: Broadband connection and service required for multiplayer connectivity

اطلاعات فایل:

  • حجم فایل: 6.3گیگابایت | 2گیگابایت
  • تاریخ انتشار: NOV-12-2007
  • منبع:دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس
  • قیمت: 19.99 دلار

راهنمای نصب:

توضیحات نصب نسخه nosTEAM بازی:

1) ابتدا مطمئی شوید که آنتی ویروس و فایروال شما به طور کامل غیرفعال می باشند و سپس به نصب بازی بپردازید.

2) پس از اتمام نصب، وارد پوشه Patch شده و فایل COD4-MW_patch.exe را در محل نصب بازی خود نصب کنید. فولدر بازی را به درستی انتخاب کنید تا بر روی فایل های پیشین شما جایگزین و آپدیت شود!

3) فایل های نوشتاری cod 4 mw more servers.txt و FAQ.txt و Solve banned server issue.txt و troubleshoot.txt برای شماست! هرآنچه از سئوالات و مشکلات به دنبال آن هستید، در این فایل ها گنجانده شده اند. روش استفاده از سرورهای آنلاین بازی و سایت های مربوطه نیز در این فایل ها موجود می باشند.

توضیحات نصب نسخه CorePack بازی:

1) ابتدا مطمئی شوید که آنتی ویروس و فایروال شما به طور کامل غیرفعال می باشند و سپس به نصب بازی بپردازید.

2) تنها کافیست ستاپ بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و اجازه دهید بازی نصب شود.

3) پس از اتمام نصب بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

لینک دانلود:

دانلود نسخه کامل + مالتی پلیر بازیCall of Duty 4 Modern Warfare PC game MP+SP-nosTEAM با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:Direct Link

دانلود پارت 2:Direct Link

دانلود پارت 3:Direct Link

دانلود پارت 4:Direct Link

دانلود نسخه فشرده (بدون مالتی پلیر) بازیCall.of.Duty.4.Modern.Warfare.v1.7-CorePack با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:Direct Link

دانلود پارت 2:Direct Link

دانلود پارت 3:Direct Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت ldquo;دانلود فایلrdquo; کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.downloadha.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 18:14
برچسب‌ها : دانلود,بازی,برای,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123